Działaj Lokalnie

Szanowni Państwo – Drodzy Mieszkańcy Odrano-Woli,

miło Mi jest poinformować Państwa, że Stowarzyszenie Nasza Odrano-Wola, realizując swą działalność statutową, w tym roku przygotowało dla Państwa program „Odranowolskie Spotkania z Przyrodą – Nasz Dom, Nasze Otoczenie”. W związku z tym wystąpiliśmy o dotację do programu „Działaj Lokalnie”, który w naszym powiecie przeprowadza Stowarzyszenie Europa i My. Znaleźliśmy się w gronie 14 organizacji, które ten grant otrzymały. W związku z tym w najbliższym czasie otrzymacie Państwo zaproszenia na wydarzenia, które dla Was przygotowaliśmy. Będzie to, między innymi, piknik przyrodniczy z rajdem rowerowym i poczęstunkiem, wspólna praca na rzecz naszej wsi przy oczyszczaniu rowów z zarośli, a także prelekcje o odnawialnych źródłach energii – fotowoltaice, dzięki której można oszczędzić nasze pieniądze. Jeszcze raz pragnę poinformować Państwa o organizowanym we wrześniu, przez nasze Stowarzyszenie oraz Dyrekcję Szkoły Podstawowej w Adamowiźnie w osobie Pana Piotra Ciesielczyka, kursie i egzaminie na kartę rowerową dla naszych dzieci i młodzieży w wieku 10–18 lat. Zgłoszenia prosimy kierować na numer: 512 273 451.

Z wyrazami szacunku,

Prezes SNOW, Emilian Jędryka

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.